Kliendid meist

Tellisin Küttehallist pelletid ja jäin väga rahule.Järgmisel päeval pärast telefoni teel tellimist olid pelletid minu kuuri ladustatud.Väga meeldiv üllatus oli see,et tasuta transpordi sisse kuulus ka kottide puukuuri kandmine.

Teenindamine oli kiire ja viisakas. Julgen soovitada ka teistele!

Anne Tartust


Olen Küttehalli klient nüüd juba vist kolmandat aastat, viimase tellimusega oli pigem tegu hästitöötava rutiiniga: hinnapakkumise soov, hinnapakkumise vastus, arve soov, arve. Edasi sealt läks samuti ladusalt: netipangas makse, vastuskiri laekumisest, siis juba transpordi kokkulepe ning õigel ajal kaup ukse ees. Rohkemat ei oskakski tahta.

E-kirjale vastati samal päeval või järgneval päeval, seega minu jaoks täiesti aktsepteeritav. Ei pea mitmest kohast “õngitsema” lootuses, et ehk äkki keegi tunneb huvi ja tahab oma kaupa müüa.

Tarne on sisuliselt loetud päevade küsimus ja enamasti samal nädalal, kui ilmselgelt muud aega personaalselt kokku ei lepi. 

Senise kogemuse ja kokkupuute põhjal kindlasti julgeksin soovitada Küttehalli oma sõpradele/tuttavatele…

Ivo


Mina jäin väga rahule tellimuse kiiruse ja lihtsusega. Suhtlemine telefonis oli meeldiv ja asjalik. Tarneaja sain sellise nagu soovisin.
Mina soovitaksin küll Küttehalli ka oma tuttavatele.

Monika


Julgen soovitada Küttehalli kõigile! Tellimine ja info väga operatiivne ja kiire.Teenindajad lahked ja abivalmid. Tarne ajad lühemad kui oskad arvata. Plaanin ka tulevikus Küttehallist tellida. Kaup vastab kirjeldusele. Olen teenusega VÄGA rahul!

Kaja


Küttehallist tellimine oli lihtne, teenindus meeldiv ja tarneajad väga head. Soovitasin Küttehalli ka oma sugulastele.

Silja


Küttehallist tellimise kiiruse ja lihtsusega jäin VÄGA rahule. Ühel õhtul teed tellimuse, teise päeva pealelõunat kaup kohal – super! Klienditeenindus nii telefoni kui e-posti teel oli VÄGA hea. Tarneaeg oli uskumatult kiire, seega tellin küttematerjali ka edaspidi Küttehallist. Kindlasti soovitan Küttehalli kõikidele tuttavatele ja sugulastele!

Tiina